Zveme k návštěvě našeho stánku

produkt01

Rádi bychom Vás tímto pozvali na návštěvu našeho stánku na AMPER 2018 - Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení konaný ve dnech 20. - 23. 3. 2018. Po celou dobu výstavy Vám budou k dispozici naši odborníci z oblasti CNC, PLC, operátorských panelů, robotů, frekvenčních měničů a servopohonů.

Stejně jako každý rok i letos nás najdete v pavilonu V, stánek č. 6.08.

Proč byste měli přijít?

produkt01

Na našem stánku budou k vidění ukázky polohování vycházející z konstrukčních řešení společnosti SMC a vyspělých elektrických pohonů Mitsubishi Electric.

Rovněž bude k vidění systém IoT švédské společnosti Beijer Electronics nabízející sběr dat z různých řídicích systémů s možností uložení těchto dat na CLOUD. Díky vysokému výkonu je umožněno uživateli i sledování historických trendů a to pomocí aplikace Dashboard, která poskytuje přístup k naměřeným hodnotám přes webové rozhraní nebo mobilní zařízení a umožňuje též vidět data v reálném čase.

PLC řízení bude zastoupeno výkonnou řadou MELSEC modular R/L-Family, určenou pro náročné průmyslové aplikace. K zhlédnutí bude rovněž Série FR-A/F800 - řada frekvenčních měničů s třífázovým napájením, zpětně kompatibilní se sérií FR-A700.

 

Těšíme se na viděnou na veletrhu!