logo

Pozvánka na MSV

http://www.accs.cz/Images/emailing/FA/MSV_2016/bannerline.jpg

Zveme k návštěvě našeho stánku

MSVLOGO2018

Rádi bychom Vás tímto pozvali k návštěvě naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV 2018.

 

1.     5. 10. 2018


Pavilon P / Stánek 013

 

Proč právě k nám?

Jedním z nejzajímavějších exponátů bude naše kompletní řešení pro 2D a 3D manipulaci, a to díky spojení špičkových pohonů Mitsubishi Electric a lineárních jednotek SMC. Na světě je tak unikátní produkt připravený ihned pro sestavení a instalaci, včetně softwarových knihoven a nástrojů.

 

Dále Vám představíme nejnovější generaci standardního CNC s intuitivním ovládáním, které je určeno pro nejrozšířenější skupinu obráběcích strojů. Systém M80 navíc značně redukuje dobu obráběcího cyklu a nabízí řadu katalogově deklarovaných funkcí již ve svém standardu, tedy bez nutnosti dokupování SW opcí. Obsažené autodiagnostické funkce pak zjednodušují zprovoznění stroje a jeho servis.

 

Na stánku bude také k vidění nejnovější systém CNC řízení nejvyšší třídy pro vysoce přesné vysokorychlostní obrábění, s důrazem na špičkovou dynamiku a přesnost obrobeného povrchu. Konkrétně se jedná o provedení M800S, což je kompaktní konstrukce s NC jednotkou za integrovaným displejem.

 

Pro velký zájem zopakujeme loňskou novinku, kterou je systém s názvem IoT nabízející sběr dat z různých řídicích systémů. Takto získaná data lze následně posílat i do cloudových řešení.

 

Na Vaši návštěvu se těší tým našich odborníků z oblasti CNC, PLC, operátorských panelů, robotů, frekvenčních měničů a servopohonů.