06.07.2015

GOT2000 grafické operátorské terminály


GOT2000 HMI Série nabízí vylepšení v oblasti uživatelského rozhraní, rozšířené funkce, vysokou hospodárnost a optimální integraci. Nová řada postupně nahradí stávající řadu GOT1000. Zůstává však zpětně kompatibilní, což znamená, že její rozměry panelů jsou identické a navíc stávající programy mohou být bez problému importovány do nové řady.

Tato vylepšená řada HMI přináší skutečný pohled na proces automatizace a nabízí platformu pro řešení typických výrobních problémů, čímž zvyšuje celkovou efektivnost zařízení.

S pokročilými funkcemi poskytují HMI další vlastnosti, které vám pomohou snížit prostoje, umožní rychlé zotavení procesu v případě alarmových stavů díky jejich okamžité detekci, zvyšují efektivitu a dostupnost k datům v místě výroby.

S vestavěnou ethernetovou komunikací mohou uživatelé ovládat GOT2000 dálkově z PC (VNC server) nebo dokonce z tabletu či přenosného zařízení. Volba rozhraní MES umožňuje GOT2000 přenášet data shromážděná v PLC a v dalších automatizačních zařízeních a to přímo do vyšších databází na úrovni systému, což eliminuje potřebu Gateway PC nebo složitého programování.

Panely GT27 série, které jsou nástupci GT16 řady, se vyznačují intuitivním konceptem obsluhy s funkcí multi-touch a kontroly gest. HMI panely z řady GT23 zase na oplátku nabízí vyvážený poměr cena / výkon.


Pokročilé funkce

Série GOT2000 je navržena pro optimalizaci obsluhu a monitorování zařízení a stavu linky. Zvýšený výkon doprovázejí pokročilé funkce, bezproblémové připojení k dalším zařízení automatizace a intuitivní programování a provoz. Vysoce kvalitní grafika řady GOT2000 nabízejí ostré, jasně definované zobrazení a to i v případě zvětšeného nebo zmenšeného obrazu a podporuje knihovnu obrysového písma a multi-jazykové formáty. Vybrané modely jsou vybaveny multi-touch gesty a umožňují ovládání v rukavicích.

Mitsubishi Electric nyní nabízí poprvé své bílé panely GOT2000 s krytím IP67f bez slotu USB na předním panelu a to v přímé reakci na požadavky v potravinářském průmyslu. GOT2000 rovněž podporuje připojení konkurenčních produktů z řad zařízení pro automatizaci včetně Siemens či Allen Bradley.

Podívejte se jak jednoduše se dá nastavit - GT2000 Průvodce rychlým nastavením