28.11.2013

Trellis™ Platform Express Edition pro DCIM

Avocent, divize společnosti Emerson Network Power, uvedla na trh předkonfigurované balíky, které usnadňují nasazení Data Center Infrastructure Management (DCIM) řešení u malých a středních zákazníků. Trellis platforma, kterou Avocent představil před 3 roky, poskytuje celistvý pohled na non-IT a IT zařízení v datovém centru v reálném čase. Vzhledem ke komplexnosti řešení je její nasazení u zákazníka časově a organizačně náročným úkolem., který má Express Edition usnadnit a umožnit nasazení DCIM řešení i u menších uživatelů. Vzhledem k modulární koncepci platformy Trellis lze pak postupně přidávat další moduly tak, jak požadavky uživatelů rostou.
Trellis Express obsahuje dvě nabídky. První nabídka – Trellis Facility Manager Express – je balík obsahující modul Trellis Site Manager, zařízení Avocent Universal Management Gateway a profesionální služby pro instalaci a školení. Existují dvě velikosti tohoto balíku pro sledování a monitorování až 10 nebo až 25 zařízení v datovém centru (rozvaděče, chladicí jednotky, UPS, přepínače napájení apod.). Druhá nabídka – Trellis Platform Express Editition – je balík obsahující modul Trellis Inventory Manager a profesionální služby a může být dodán včetně hostitelského serveru.
Tato nová nabídka je reakcí na přání zákazníků a přináší jim jednodušší cestu, jak začíst jejich DCIM projekty. Malé a střední společnosti tak budou schopny maximalizovat efektivitu provozu datového centra, minimalizovat jeho výpadky a přesně plánovat potřebné kapacity dříve, než si myslely.
Podrobné informace o Trellis Express Edition.

Trellis