Datová centra a velíny

Partnerství

Na českém a slovenském trhu působíme přednostně jako distributor s přidanou hodnotou, který zákazníkům poskytuje plnou předprodejní podporu, asistenci při instalaci a záruční a mimozáruční servis. Dlouhodobě spolupracujeme zpravidla formou výhradního zastoupení s následujícími předními světovými výrobci a dodavateli:

Vertiv(dříve Emerson Network Power), navrhuje, vyrábí a servisuje kritické infrastrukturní systémy, které podporují životně důležité aplikace pro datová centra, komunikační sítě a komerční a průmyslové objekty. Vertiv, který se transformoval z původní společnosti Emerson Network Power, podporuje rostoucí trhy s mobilními a cloudovými technologiemi svým uceleným portfoliem řešení pro napájení, chlazení a správu infrastruktury pod následujícími značkami:

Liebert – systémy pro zajištění přesného chlazení a zálohovaného napájení
Knürr – rozvaděčové systémy, chlazení rozvaděčů, rozvod napájení v rozvaděčích
Avocent – SW a HW nástroje pro vzdálenou i lokální správu IT zařízení a infrastruktury
Geist - inteligentní PDU, monitoring, chlazení LAN přepínačů
Chloride – průmyslové zálohované AC napájení
NetSure – zálohované DC napájení

ADDER Technology navrhuje a vyrábí rozsáhlou nabídku KVM přepínačů, extenderů signálů a IP řešení, které umožňují spolehlivé řízení IT systému lokálně, vzdáleně nebo globálně. Produkty Adder jsou uznávány pro svou technickou dokonalost, spolehlivý provoz a robustní provedení. Řada zařízení Adder má unikátní vlastnosti, které uvedla na trh jako první firma Adder Technology. Vlajkovou lodí je maticový IP systém AdderLink Infinity pro uživatele s vysokými nároky na flexibilní přístup k pracovním stanicím s vysokým video rozlišením a řadou periférií.

KNÜRR CONSOLES vyvíjí a vyrábí technický nábytek, který přesně splňuje rozmanité požadavky zákazníků. Tento nábytek je celosvětově oceňován pro vysokou funkcionalitu a propracovanou ergonomii. Pro většinu aplikací vyhoví nábytkové sestavy vytvořené ze standardně vyráběných modulů, což usnadňuje budoucí změny nebo rozšíření.

  • Nábytek pro velíny technologických procesů a elektrárny
  • Řídicí konzoly pro řízení dopravy, bezpečnostní a záchranné služby
  • Pracoviště pro vývoj a výrobu elektronických zařízení (ESD provedení)

KNÜRR CONSOLES také navrhuje a vyrábí přístrojové vozíky ve standardním nebo OEM provedení pro použití ve zdravotnictví, automobilovém průmyslu a servisech a v logistice.

Raritan je osvědčený inovátor řešení pro správu napájení, Data Center Infrastructure Management a KVM-over-IP pro datová centra všech velikostí. Hardwarová a softwarová řešení Raritan získala řadu ocenění. Zvyšují energetickou efektivitu, zlepšují spolehlivost a zvedají produktivitu ve více než 50 000 instalací v 76 zemích světa. K uznávaným produktům patří zejména široká nabídka inteligentních PDU, inovativní přepínač napájení, nejvýkonnější KVM přepínače Dominion a softwarová řešení PowerIQ a dcTrack

Guntermann & Drunck (G&D) se specializuje na vývoj a výrobu špičkových KVM přepínačů a KVM extenderů pro nejnáročnější zákazníky, kteří jsou připraveni zaplatit odpovídající cenu. Přednostními oblastmi jsou řízení letového provozu, televizní a filmová studia, řídicí velíny v průmyslu a námořní doprava. Pro G&D je typická úzká spolupráce na řešení se zákazníkem, vysoká kvalita výroby a podpora nejnovějších standardů (display port, rozlišení 4K, USB 3.0).

Black Box je největší nezávislý dodavatel produktů a řešení pro komunikace, infrastrukturu a datové sítě. Ve svém rozsáhlém katalogu nabízí pod značkou Black Box jak OEM výrobky špičkových světových výrobců, tak výrobky exkluzivně vyvinuté a vyráběné pro Black Box. Vzhledem k celosvětovým prodejním zkušenostem a aktivnímu product managementu usiluje o zdokonalení technické úrovně i spolehlivosti výrobků, které si vybral do svého katalogu.

KVM-TEC Electronic navrhuje a vyrábí přednostně extendery pro přenos digitálního videa a dalších konzolových signálů, které vynikají robustní konstrukcí, dobrým poměrem cena/výkon, snadností instalace a spolehlivým provozem i v náročných průmyslových podmínkách. K přednostem patří větší vzdálenost, na kterou extendery KVM-TEC přenášejí obraz v plném podporovaném rozlišení, a možnost vytvořit maticový systém s malými náklady.

Vutlan vyvíjí a vyrábí monitorovací systémy určené jak do malých serveroven, tak do velkých datových center. Dále nabízí inteligentní PDU s vestavěným monitorovacím systémem. Velký počet vstupů/výstupů, široká nabídka digitálních a analogových čidel a vestavěný GSM modul pro bezproblémové zasílání alarmových zpráv usnadňují instalaci monitorovacího systému. Cílem Vutlan je poskytovat zákazníkům snadno použitelné produkty za rozumnou cenu.

Maxbert navrhuje a vyrábí rozvodné napájecí lišty (PDU) v základním provedení, s vypínačem, jističem nebo přepěťovou ochranou a modely s měřením vstupního proudu. Předností je povedená mechanická konstrukce s hliníkovým profilem a velký počet modelů s různou kombinací zásuvek typu C13 a C19 a také kulatých zásuvek s kolíkem. Díky modulární stavbě lze připravit i zákaznické provedení PDU.

ATEN se soutřeďuje na řešení pro zajištění nebo sdílení přístupu pro drobné uživatele, malé kanceláře, středně velké podniky i korporátní zákazníky. Typickými produkty jsou cenově příznivé přepínače a extendery KVM a AV signálů a LCD šuplíky pro prostorově úspornou instalaci konzoly do 19“ rozvaděče. ATEN také rozvíjí nabídku KVM přepínačů s IP přístupem, konzolových serverů a inteligentních PDU určených pro náročnější zákazníky.

DIGI International se specializuje na řešení, která umožňují libovolnému zařízení komunikovat s libovolnou aplikací kdekoli na světě. K nejžádanějším produktům patří Port Server TS a Connect Port TS pro integraci sériových zařízení do Ethernetové sítě a zejména AnywhereUSB pro připojení USB zařízení k PC přes LAN s podporou multihost přístupu a VMware ESX serveru.

Opengear přináší síťovou odolnost do IT organizací a zajišťuje provozuschopnost prostřednictvím řešení Smart Out-of-Band. Nabízenými produkty jsou terminálové servery a konzolové servery s centrální správou a vestavěným vzdáleným přístupem přes 4G-LTE. Opengear napomáhá vzdáleně spravovat, monitorovat a napravovat fungování LAN sítě prostřednictvím záložního přístupu.

IHSE se specializuje na vývoj a výrobu extenderů signálů, které umožňují umístit počítač vzdáleně od konzoly a tak jej chránit před nepříznivým prostředím, prachem, vibracemi nebo neautorizovaným přístupem v průmyslovém prostředí, nemocnicích, bankách nebo v televizních či rozhlasových studiích. Velmi široká nabídka modelů podporuje přenos po metalických nebo optických kabelech. Špičkový systém Draco kombinuje funkcionalitu maticového KVM přepínače a extenderu signálu. Vysokou kvalitu kompletně vlastní výroby umocňuje 100% výstupní kontrola. Přes 30 let zkušeností.

Server Technology se specializuje na vysoce kvalitní řešení pro distribuci napájení a monitorování na úrovni rozvaděče, která napomáhají spravovat kapacitu napájení, snižují dobu výpadku a zlepšují energetickou účinnost. Rozsáhlá nabídka napájecích lišt a bloků Sentry CDU (Cabinet Distribution Unit) je 100% zkoušena na spolehlivost a přesnost. V případě specifických požadavků zákazníka je možné dodat přizpůsobené provedení. Monitoring a správu napájení v rozsáhlejších instalacích usnadňuje propracovaný software Sentry Power Manager.

Icron Technologies je technologický lídr, který vyvíjí a vyrábí vysoce výkonná řešení pro prodloužení USB a video signálů pro průmyslové i komerční použití. Patentovaná technologie ExtremeUSB™ propojuje USB a video zařízení různými způsoby – po vyhrazeném kabelu CATx, optickém vlákně, bezdrátově, po napájení a přes LAN. Řešení Icron jsou nabízena pod vlastní značkou i jako OEM výrobky prostřednictvím předních výrobců extenderů.

Rose Electronics nabízí širokou škálu produktů pro zpracování AV a KVM signálů – přepínače, rozbočovače, extendery, kontroléry videostěn a zařízení pro digital signage. Pod svou značkou nabízí zařízení z vlastního vývoje, tak zařízení technologických lídrů (IHSE, Icron).

Opticis navrhuje a vyrábí světově uznávaná řešení po video a audio konektivitu po optickém kabelu pro velmi náročná prostředí s rušením a s vysokými nároky na kvalitu obrazu a dlouhou vzdálenost.Amulet Hotkey vyvíjí, vyrábí a integruje technologická řešení přizpůsobená pro kritické činnosti v oblasti finančních služeb, obrany a komerční sféry. Soustřeďuje se zejména na vlastní řešení založená na standardu PC over IP a vyrábí blade pracovní stanice, zero klienty a hostitelské karty nebo jednotky využívající tento protokol pro vzdálenou pracovní plochu.